Wspierają nas
Koniec Południowej Ligi Optimista i Południowej Ligi Lasera
W dniach; 26-27 września odbyły się ostatnie w tym roku regaty zaliczane do Południowej Ligi Lasera i Południowej Ligi Optimista. Z naszego klubu startowało w tych regatach siedmioro zawodniczek i zawodników; w klasie Optimist to Jakub Kaplita, Zuzanna Kaplita, Krystyna Szpor, Łucja Węglowska, Julia Walus, Jakub Szot i Wiktor Wojtas. Natomiast w klasie Laser 4,7 to Cecylia Borek, Natalia Krajewska i Stefan Borek. Cecylia zajęła 3 miejsce w kategorii Open i 2 w dziewczętach w klasie Laser 4,7, Wiktor Wojtas 5 w kategorii Open i 4 w Chłopcach w klasie Optimist gr. B. Natomiast w ostatecznej klasyfikacji Południowej ligi w czołówce zostali sklasyfikowani; Krystyna Szpor - 2 miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 9 w klasie Optimist, Cecylia Borek - 2 miejsce w klasyfikacji dziewcząt w klasie Laser 4,7, Wiktor Wojtas - 3 miejsce w klasyfikacji chłopców 12-13 lat w klasie Optimist, Zuzanna Kaplita - 4 miejsce a Łucja Węglowska - 6 miejsce w klasyfikacji dziewcząt 12-13 lat oraz Stefan Borek - 4 miejsce w klasyfikacji chłopców w klasie Laser 4,7. Sklasyfikowano 130 Optimistów i 66 Laserów. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów naszych zawodników.
Puchar Wójta Gminy Chełm Sląski 2015
Srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży !
Srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży !W dniach 19 -23 sierpień zawodnicy naszego klubu wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Mimo że Olimpiada odbyła się przy bardzo słabym wietrze udało się rozegrać aż 11 wyścigów.
Rywalizacja między zawodnikami była naprawdę bardzo zacięta, ale jej efekty naprawdę satysfakcjonujące.
Krzysztof Szot wywalczył srebrny medal w grupie chłopców do lat 15 - GRATULACJE!!!
Stefan Borek w tej samej grupie zajął 19 miejsce.
W grupie dziewcząt do lat 17 - Cecylia Borek zajęła 10 miejsce, a w grupie dziewczynek do lat 15 miejsce 22 zajęła nasza debiutująca zawodniczka w klasie laser 4,7 - Zuzanna Kaplita.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników.
Wielkie podziękowania również dla rodziców naszych zawodników za pomoc w organizacji wyjazdu :) W imieniu Zarządu gratulacje dla zawodników i trenerki od Prezesa UKS Silesia.
Srebro Krysi na Mistrzostwach PSKO do 9 lat.
Srebro Krysi na Mistrzostwach PSKO do 9 lat.Z zakończonych Mistrzostw PSKO do 9 lat, które odbyły się w Tarnobrzegu w dniach 14-16 sierpnia, nasza zawodniczka Krysia Szpor, wraca ze srebrnym medalem w kategorii dziewcząt.
Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała do ostatniego wyścigu przy bardzo słabym i zmiennym wietrze, do złota zabrakło 2 punkty. W regatach startowały 32 dziewczynki.

Wielkie gratulacje Krycha!

Puchar Polski Centralnej
W dniach 12- 14 czerwiec, nad zalewem Zegrzyńskim odbył się Puchar Polski Centralnej. W regatach wzięło udział ponad sto laserów 4,7 z całej Polski. Regaty te były jednocześnie drugą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wspaniale pożeglował i zdobył nominacje do OOM zawodnik naszego klubu Krzysztof Szot zajmując swoje ulubione 4 miejsce. Pozostałym naszym zawodnikom, mimo wszelkich swoich starań niestety nie udało się zakwalifikować tym razem.(Cecylia Borek - 13 miejsce, Zuzanna Kaplita - 15 miejsce i Stefan borek - 33 miejsce). Prawdopodobnie bardzo chcieli pojechać na następną eliminacje, która odbędzie się na początku wakacji w Gdyni :)
Warto wspomnieć że podczas regat, odbył się wyścig dla czołowych zawodników regat tzw. FunRace - polegający głównie na pompowaniu - którego zwycięzcą został Krzysztof Szot, udowadniając tym samym swoją niezwykłą kondycje i wytrzymałość. Gratulacje
OBOZY FERIE 2016
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa fotografia