Puchar Polski Centralnej
W dniach 12- 14 czerwiec, nad zalewem Zegrzyńskim odbył się Puchar Polski Centralnej. W regatach wzięło udział ponad sto laserów 4,7 z całej Polski. Regaty te były jednocześnie drugą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wspaniale pożeglował i zdobył nominacje do OOM zawodnik naszego klubu Krzysztof Szot zajmując swoje ulubione 4 miejsce. Pozostałym naszym zawodnikom, mimo wszelkich swoich starań niestety nie udało się zakwalifikować tym razem.(Cecylia Borek - 13 miejsce, Zuzanna Kaplita - 15 miejsce i Stefan borek - 33 miejsce). Prawdopodobnie bardzo chcieli pojechać na następną eliminacje, która odbędzie się na początku wakacji w Gdyni :)
Warto wspomnieć że podczas regat, odbył się wyścig dla czołowych zawodników regat tzw. FunRace - polegający głównie na pompowaniu - którego zwycięzcą został Krzysztof Szot, udowadniając tym samym swoją niezwykłą kondycje i wytrzymałość. Gratulacje
Puchar Burmistrza Pszczyny
W dniach; 5-6 czerwca w łące odbyły się tradycyjne regaty o Puchar Burmistrza Pszczyny w klasach; Laser Radial, Laser 4,7, Optimist gr. A i Optimist gr. B. Były to kolejne regaty zaliczane do Pucharu Polski oraz Południowej Ligi Optimista i Lasera. W regatach wystartowało 6 Laserów Radiali, 23 Lasery 4,7 i 114 Optimistów. W piątek warunki wymarzone 5-8 m/s i wspaniałe słońce. Rozegrano po 4 wyścigi we wszystkich klasach. W sobotę temperatura jeszcze wyższa ale wiatru brak. O godzinie 13.00 zakończono regaty. Zawodnicy naszego klubu zajęli następujące miejsca:
W klasie Laser 4,7
Krzysztof Szot - 2 miejsce w chłopcach
Cecylia Borek - 3 miejsce w dziewczynach
Stefan Borek - 10 miejsce w chłopcach
Natalia Krajewska - 10 miejsce w dziewczynach
W klasie optimist gr B
Kaplita Zuzanna - 2 miejsce w dziewczynkach
Krysia Szpor - 3 miejsce w dziewczynkach
Wiktor Wojtas - 8 miejsce w chłopcach
Węglowska Łucja - 5 miejsce w dziewczynkach
Kaplita Jakub - 35 miejsce
Stolorz Piotr - 78 miejsce
Zapraszam do oglądania zdjęć z regat w galerii.
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego
Puchar Polskiego Związku ŻeglarskiegoW dniach 28 -31 maj na Zatoce Puckiej odbyła się II część Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego.
W regatach tych wziął udział tylko jeden zawodnik z naszego klubu - Krzysztof Szot - który w klasie laser 4,7 wywalczył 4 miejsce - Gratulacje :)

Dodatkowe zajęcia dla Szkółki Optimist
SzkółkaW dniach 04-05.06.2015 organizujemy dla dzieci ze Szkółki Optimista dodatkowe zajęcia, które odbędą się w godzinach: 11.00 - 15.00.
Koszt zajęć: 25 zł os. dziennie
Zapraszamy zainteresowanych

Zgrupowanie w Międzybrodziu Bialskim 2015
W dniach od 28 czerwca do 5 lipca odbędzie się obóz żeglarski w Międzybrodziu Bialskim.
Całkowity koszt obozu to 950 zł .
Zaliczki w kwocie 400 zł należy wpłacić do 15 czerwca na: Marian Krupa nr konta ING Bank Śląski 91 1050 1230 1000 0002 0440 9361.

Adres ośrodka - Międzybrodzie Bialskie, Ul. Żywiecka 52

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Losowa fotografia