ZAWIADOMIENIE O REGATACH
Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski – Otwarte Mistrzostwa Śląska – MMM,
W klasach; Optimist gr. „A” i gr. „B”, Cadet, 420, Laser 4,7 i Laser Radial

Dzierżno zdobyte.
Dzierżno zdobyte.Kolejne regaty za nami, tym razem wizytowaliśmy jezioro Dzierżno podczas Otwartych Mistrzostw LOK.
Wiktor Wojtas wygrywa Rybnickie Regaty Żeglarskie
Wiktor Wojtas wygrywa Rybnickie Regaty ŻeglarskieW dniach 8-10 kwietnia w Rybniku odbyły się pierwsze w tym roku Regaty, w których wzięło udział 10 naszych zawodników (5 w klasie Optimist i 5 w klasie Laser). W grupie B w klasie Optimist 1 miejsce zajął nasz zawodnik Wiktor Wojtas, na 8 miejscu uplasowowała się Krysia Szpor (2 w dziewczynach), 18 miejsce zajęła Łucja Węglowska (5 w dziewczynach), 23 miejsce zajęła Danuta Grudzień (9 w dziewczynach) i 36 miejsce zajął Jakub Kaplita na 67 zawodników. Również w klasie Laser nasi wypadli znakomicie. W klasie Laser Radial 4 miejsce zajęła Cecylia Borek ( 3 w kobietach), która wygrała 2 ostatnie wyścigi a na 7 miejscu uplasował się Krzysztof Szot wśród 24 zawodników. Również 4 miejsce w klasie Laser 4, 7 chłopców zajął Stefan Borek, który wygrał trzeci wyścig regat wśród 34 zawodników. W klasie Laser 4,7 dziewcząt Zuzanna Kaplita zajęła 21 miejsce a Natalia Krajewska 29 miejsce wśród 34 zawodniczek. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników i ich trenerów Kuby Nizińskiego (Optimist) i Agnieszki Węglowskiej (Laser Radial i Laser 4,7).
Zapraszamy do galerii Link do oglądania zdjęć z regat wykonanych przez zaprzyjaźnionego fotografa Artura Pralka, któremu serdecznie dziękujemy za wykonane wspaniałe zdjęcia.
DANUSIA GRUDZIEŃ ZE SREBRNYM I BĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI
DANUSIA GRUDZIEŃ ZE SREBRNYM I BĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKIW dniach 7-8 marca w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych; gdzie nasza zawodniczka zdobyła srebrny medal w slalomie i brązowy medal w slalomie gigancie w kategorii Open.
Gratulacje Danuśka. Tak trzymać również na Optimiście.